Wiercenie w betonie

Wiercenie w betonie

Wiercenie techniką diamentową znajduje zastosowanie we wszelkich materiałach budowlanych, takich jak żelbet, beton, kamień naturalny, cegła, pustaki, silikaty, asfalt oraz wiele innych. Odwierty wykonywane są w różnych średnicach, przy niskim poziomie hałasu, w rozmaitych obiektach, tj.: budynki mieszkalne i przemysłowe, kominy, hale i magazyny, mosty, nabrzeża i porty, konstrukcje betonowe czy zbiorniki. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem oraz umiejętnościami, które pozwalają na przeprowadzenie prac w pewny, solidny, szybki i bezpieczny sposób.

Oferujemy profesjonalne wiercenie w betonie na terenie takich miast jak Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz w ich najbliższych okolicach. Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie, z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Wszystkie czynności związane z wierceniem są dokładnie analizowane, dzięki czemu ryzyko pomyłki zostaje zredukowane do zera.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu odwiertów w betonie. Nasi specjaliści podejmą się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Wszystkie prace wykonujemy w najkrótszym możliwym terminie, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów pracy i zasad BHP.

Zalety wiercenia diamentem

Technika diamentowa, w przeciwieństwie do klasycznych metod wiercenia, wyróżnia się większą uniwersalnością i wszechstronnością zastosowania. Kluczową zaletą jest wysoka precyzja wykonywanych odwiertów, nieosiągalna przy wykorzystaniu innych sposobów. Jakie są jeszcze zalety wiercenia techniką diamentową?

 • Brak zapylenia podczas prac wpływa nie tylko na poprawienie komfortu, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Ponadto brak pyłu ogranicza niezbędne czynności porządkowe po przeprowadzeniu odwiertów, do absolutnego minimum.

 • Brak wibracji i naprężeń to kolejne niezwykle ważne zalety techniki diamentowej, dzięki którym można przeprowadzać odwierty bez ryzyka uszkodzenia konstrukcji. Jest to niezwykle ważne np. w trakcie prac w zabytkowych budynkach.

 • Technika diamentowa gwarantuje wysoką dokładność wykonywanych otworów, bez względu na średnicę odwiertu.

 • Wysoka efektywność zapewnia krótki czas wykonania odwiertów. Z tego powodu, opisywana technika świetnie sprawdzi nawet w przypadku bardzo dużych zleceń.

 • Niski poziom hałasu poprawia komfort oraz wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa w trakcie wykonywania odwiertów.

 • Technika diamentowa oferuje możliwość wiercenia pod różnym kątem i w różnych pozycjach.

 • Wykonywanie odwiertów do 1200 mm.

 • Możliwość wiercenia na sucho lub z odsysaniem wody.

Wiercenie tą metodą jest stosowane także w montażu przepustów, kotew (przelotowych, rozprężnych i wklejanych), otworów narożnych i odwiertach pod instalacje. Metoda ta używana jest ponadto do pobierania próbek rdzeni, w celu dokonania specjalistycznej analizy.

Alt Pro – specjalistyczny sprzęt i doświadczenie

Jako profesjonalna firma, wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy sprzęt, produkowany przez renomowane przedsiębiorstwa z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasi pracownicy uczestniczyli w licznych szkoleniach, w trakcie których zdobyli niezbędną wiedzę i doświadczenie. Gwarantujemy szybkie i bezpieczne wykonanie wszystkich zleceń i przede wszystkim pełne zadowolenie z efektów naszej pracy.

Zgłoś się do nas

Nasza firma oferuje usługi związane z profesjonalnym wierceniem w betonie przy użyciu techniki diamentowej na terenie Trójmiasta i okolic. Jeżeli są Państwo zainteresowani realizacjami tego typu lub pojawiają się jakiekolwiek pytanie, zachęcamy do kontaktu. Nasi doświadczeni specjaliści z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości związane z wierceniem w betonie lub innymi usługami oferowanymi przez naszą firmę.

 

Realizacje

 • Aby otrzymać aktualny cennik zadzwoń do nas
  lub wyślij wiadomość na podany obok adres e-mail.

 • 663 562 348

 • biuro@alt-pro.pl