Referencje

Karol Downar 2017-05-16

Przedsiębiorstwo Budowlano Inwestycyjne Rezydent Sp. z o. o. zaświadcza, że firma P.P.H.U. "ALT-PRO" Andrzej Liedtke wykonała na nasze zlecenie prace na budowie J. S. Hamilton Poland S.A. w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej 180. 

 

Zakres prac obejmował:

- cięcie żelbetonowych ścian i płyt fundamentowych za kwotę 16 000 zł netto

- wiercenie 122 otworów w stropach i ścianach żelbetowych za kwotę 10 074,70 zł netto

 

Współpraca z firmą P.P.H.U. "ALT-PRO" Andrzej Liedtke przebiegała bez zastrzeżeń. Firma wywiązała się z powierzonego zadania w sposób bardzo zadowalający, bez problemów realizując powierzony zakres prac. Prace przebiegały sprawnie i fachowo.

Firma posiada wytmagany sprzęt do wykonania prac, a w czasie ich wykonywania panuje ład i porządek. 

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z w/w firmą i możemy szczerze polecić ją Inwestorom, jako solidnego i fachowego wykonawcę prac. 

 

Grzegorz Poppek 2017-04-24

Firma Intop Ltd Sp z o.o. informuje, że Firma ALT-PRO Prabuty uczestniczył w realizacji kontraktu pt "Remont konstrukcji płyty jezdnej Nabrzeża Westerplatte na odcinku 17'-17b" jako nasz podwykonawca w zakresie prac rozbiórkowych techniką diamentową oraz wyburzeń ciężkim sprzętem oraz wierceń kontrolowanych techniką diamentową.

 

Realizował:

1. Cięcie i wyburzenie dla nowych dylatacji na płycie nabrzeża szt 28.

2. Wiercenia kontrolne po iniekcjach na płycie nabrzeża techniką diamentową szt 142.

3. Wypełnienie masą asfaltową TL dylatacji płyty nabrzeża w ilości 32 szt.

 

Prace wykonał solidnie z wielką starannością, zgodnie z projektem i zasadami sztuki budowlanej. Wartość jego prac wyniosła 98 400,00 (dziewięćdziesiąt osiem tysięcy czterysta złotych).
Firma ALT-PRO jest godna polecenia. 

 

Grzegorz Poppek 2016-02-28

Firma Intop LTD Sp z o.o informuje, że Firma ALT-PRO Prabuty uczestniczył w realizacji kontraktu pt "Wymiana Linii odbojowej Pirsu Rudowego w Porcie Północnym Gdańsk" jako nasz podwykonawca w zakresie prac techniką diamentową. 

 

Realizował:

1. Wiercenia pod kotwy montażowe odbojnic panelowych o średnicy 64 mm dł. 700 mm techniką diamentową. Montowanych odbojnic szt. 11.

 

Prace wykonał solidnie z wielką starannością, zgodnie z projektem i zasadami sztuki budowlanej. 

Wartość jego prac wyniosła 128 000,00 (sto dwadzieścia osiem tysięcy złotych). 

Firma ALT-PRO jest godna polecenia. 

 

Piotr Regulski 2014-08-18

Pragnę wyrazić swoje zadowolenie z usługi, jaką wykonała firma Pana Andrzeja Liedtke. A rzecz nie była prosta, ponieważ chodziło o rozwiercenie 7 metrowego komina i usunięcie omurowanej w niej rury kwasoodpornej. Panowie podeszli do sprawy w pełni profesjonalnie. Należą do takich osób, które podejmując zlecenie wykonują je do końca bez jakże częstej u innych fachowców, gdy napotkają jakieś nieprzewidziane sytuacje i trudności, frazy "nie da się". Są słowni i potrafią wyjść z inicjatywą (np. rabatu), zależy im bowiem na zadowoleniu klienta. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Pana Andrzeja Liedtke każdemu, kto miałby podobny problem jak ja.

  • Aby otrzymać aktualny cennik zadzwoń do nas
    lub wyślij wiadomość na podany obok adres e-mail.

  • 663 562 348

  • biuro@alt-pro.pl